Pioneers in the industry, we offer stainless steel rod and ss 304 rod from India.
₹ 200 / Kilogram Get Latest Price
| Diameter | 12mm -20mm |
| Material | Stainless Steel |
| Single Piece Length | 6 meter |
| Usage/Application | Industrial |
| Delivery Details | Within One Week |
| Standard | 304 |
| Minimum Order Quantity | 1000 |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1000 Kilogram
₹ 105 / Kg Get Latest Price
| Size | 6mm |
₹ 125 / Kg Get Latest Price
| Size | 6mm |
Kartik Patel (MD)
Kartik Metal And Alloys
First Floor, 10541/2, Motia Khan, Bagichi Allauddin
New Delhi - 110055, Delhi, India